koncepcja, która odmienia życie

all-on-4 ®

bezzębie w liczbach

brak zębów występuje znacznie powszechniej niż sądzisz

wstydliwy problem

Wbrew pozorom problem bezzębia dotyczy całkiem dużego grona Pacjentów. A braki w uzębieniu, zarówno pojedyncze, jak i mnogie, stanowią przyczynę licznych dolegliwości. Należy do nich ból spowodowany nadmiernym obciążeniem, rozchwianie, a nawet utrata pozostałych zębów czy poważne w skutkach zaniki kości. Jednak nie tylko te kwestie spędzają sen z powiek Pacjentom. Z ich punktu widzenia, braki zębowe to w pierwszej kolejności problemy z pozoru prozaiczne: kłopoty z jedzeniem, trudności z prawidłową artykulacją, poczucie zawstydzenia... Pacjenci dotknięci brakami w uzębieniu tęsknią przede wszystkim za komfortem, za powrotem utraconych zębów. Często nie wierzą, że to w ogóle możliwe. A jednak! All-on-4 ® to natychmiastowe rozwiązanie problemu bezzębia.

KOMFORT

NATYCHMIASTOWA POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA

bezpieczeństwo

JAKOŚĆ POTWIERDZONA DZIESIĄTKAMI BADAŃ KLINICZNYCH

GWARANCJA

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA CAŁYM ŚWIECIE

UŚMIECH

SETKI PACJENTÓW ZACHWYCONYCH NOWYMI ZĘBAMI

all-on-4 ® mamy rozwiązanie!

pożegnaj protezy i ciesz się życiem

all-on-4 ®

koncepcja, która odmienia życie

Wraz z liderem rynku implantologicznego, marką Nobel Biocare™, oferujemy najnowocześniejszą metodę implantologiczną, która natychmiastowo rozwiązuje problem bezzębia. Już w dniu zabiegu chirurgicznego, system All-on-4 ® pozwala cieszyć się kompletem pięknych zębów. W odróżnieniu od klasycznych protez, osadzony na 4 implantach pełnołukowy most, w okamgnieniu pozwala odzyskać prawidłowe funkcje żucia, mowy i, co równie ważne, poczucie własnej wartości i pewność siebie. Piękny, szeroki uśmiech już na jednej wizycie? Tak, dzięki All-on-4® i naszym specjalistom jest to możliwe!

Dla kogo All-on-4 ®?

czy to rozwiązanie właśnie dla mnie?

Metoda All-on-4 ® jest przeznaczona dla Pacjentów dotkniętych problemem bezzębia bądź innymi problemami stomatologicznymi, które nieuchronnie do niego prowadzą. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych autorskich rozwiązań, marka Nobel Biocare™ stworzyła wyjątkowy system całkowitej odbudowy uzębienia. W związku z tym natychmiastowa rekonstrukcja zębów jest możliwa nawet w przypadku ekstremalnie trudnych warunków kostnych.

jak to działa?

pożegnaj protezy

System All-on-4 ® to całkowicie innowacyjne rozwiązanie. Pozwala na kompletną odbudowę bezzębia już w trakcie jednego zabiegu. Specjalna powierzchnia TiUltra implantów stosowanych w tej metodzie i opatentowane żłobienia umożliwiają uzyskanie wysokiej stabilizacji pierwotniej i utrzymanie jej przez cały newralgiczny okres gojenia. To właśnie te elementy sprawiają, że implanty można obciążać odbudową od razu w dniu zabiegu. Fantastycznie, prawda?

Ale to jeszcze nie wszystko. Dzięki specjalnej technice osadzania implantów pod odpowiednim kątem, uzyskujemy stabilność nawet wtedy, kiedy ilość tkanki kostnej u Pacjenta jest minimalna. Niewątpliwie to kolejny wielki atut tej metody. Z kolei dzięki odpowiedniemu nachyleniu implantów w odcinku tylnym Pacjent unika skomplikowanych procedur związanych z przeszczepem kości. Dzięki temu cała procedura nie tylko przebiega szybciej i mniej inwazyjnie. Tym samym jest o wiele mniej kosztowna niż konwencjonalne metody leczenia bezzębia.

All-on-4